Ігор Терехов розповів про іноземні інвестиції в інфраструктуру Харкова
06 січня 2022 14:48 Місто
Ігор Терехов розповів про іноземні інвестиції в інфраструктуру Харкова Залучення іноземних інвестицій в економіку міста Харкова - це одне з головних завдань міської влади.

Про це Харківський міський голова Ігор Терехов повідомив в інтерв'ю британському інтернет-виданню «Investment Monitor», відповідаючи на запитання журналістки Кортні Фінгар про зовнішні інвестиції та роботу з інвесторами.

«Наша співпраця з такими авторитетними партнерами, як Європейський банк реконструкції та розвитку, Світовий банк, Європейський інвестиційний банк та інші міжнародні фінансові організації - це ще одне свідчення того, що у перспективи Харкова вірять. У розвиток міста вкладають гроші, а його рейтинг інвестиційної привабливості оцінюється на рівні «відмінна інвестиційна привабливість», - наголосив мер.

Як повідомив Ігор Терехов, загальна кількість залучених інвестицій на реалізацію великих інфраструктурних проєктів вельми красномовна:
- у транспортну інфраструктуру було інвестовано 433,65 млн євро;
- у систему водопостачання та водовідведення - 85,8 млн дол.;
- у систему теплопостачання - 107,59 млн дол.;
- у систему поводження з твердими побутовими відходами - 43,8 млн дол.

Так, завдяки підтримці фінансових установ у місті курсують 106 нових тролейбусів, проводиться закупівля 50 тролейбусів із автономним ходом. Перша партія вже працює, що дозволило відкрити нові маршрути.

«Транспорт та дорожня інфраструктура - ​​це сфера, де спільними зусиллями влади міста та міжнародних фінансових інститутів відбулася справжня революція. Ми будуємо нові станції метро, ​​купуємо сучасний муніципальний транспорт, будуємо автомагістралі, паркінги. На дорогах Харкова запроваджуються цифрові рішення для регулювання трафіку. Крім того, сьогодні ми активно працюємо над можливістю локалізації виробництва міських автобусів турецької компанії «Karsan» на території міста та виробництва трамваїв, залізничних складів та рейок швейцарської компанії «Stadler», - розповів Ігор Терехов.

За словами міського голови, останніми роками Харків став на шлях безперервної модернізації. Цільові інвестиції з міського та державного бюджетів, міжнародна фінансова підтримка сприяють значному зростанню обсягів та масштабів реалізованих проєктів.

«Наше основне завдання - зробити все, щоб місто й надалі зміцнювало свої лідируючі позиції. Вся ця робота залучатиме до міста інвесторів», - підкреслив Ігор Терехов.

Довідка. «Investment Monitor» - це підрозділ провідного британського політико-культурного журналу «New Statesman», який присвячений прямим іноземним інвестиціям і пропонує провідним інвесторам світу перевірені дані та глибокий аналіз у сфері інвестицій та інвестиційних прогнозів.

Головний редактор «Investment Monitor» - Кортні Фінгар, всесвітньо відома журналістка у галузі міжнародних інвестицій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини