Для партнерів «Картки харків'янина» розробили чат-бот
04 січня 2022 13:35 Місто
Для партнерів «Картки харків'янина» розробили чат-бот У програмі лояльності проєкту «Картка харків'янина» вже беруть участь 111 компаній, установ та фірм.

Про це сьогодні, 4 січня, повідомив заступник директора КУ «Офіс реформ Харкова» Дмитро Давідьянц.

За його словами, для партнерів проєкту були розроблені два способи роботи з клієнтами. Перший - для великих торгових мереж, де картку обробляє спеціальний пристрій для зчитування. Другий - чат-бот у соціальній мережі «Телеграм» для невеликих компаній.

«Цей спосіб підключення до програми лояльності був спеціально розроблений для малих торгових мереж. Клієнт показує «Картку харків'янина», продавець сканує її за допомогою нашого чат-бота та вибирає потрібну послугу. Інформація передається до «Офісу реформ», і ми бачимо, що компанія справді надає обрану послугу за спеціальною ціною. До чат-боту вже підключено 80 партнерів», - зазначив Дмитро Давідьянц.

Те, як працює чат-бот, сьогодні наочно продемонстрували на прикладі нового партнера програми - барбершопа «Shelby's», який надає 10-відсоткову знижку на всі послуги та косметику. Клієнти з «Карткою харків'янина» дуже швидко ідентифікувалися та оплачували необхідні послуги за спеціальною ціною.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини