Звернення міського голови у День пам'яті жертв голодоморів
27 листопада 2021 09:25 Місто
Звернення міського голови у День пам'яті жертв голодоморів Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова у День пам'яті жертв голодоморів

Шановні харків'яни!

В історії українського народу є багато трагічних сторінок. І, напевно, найстрашніша з них - це штучно організований голод, який забрав життя мільйонів наших співвітчизників.

У ці роки - 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 - українці пережили справжній геноцид. Зараз важко уявити, що людина втрачає життя, бо їй просто нема чого їсти. А 80-100 років тому це було жахливою реальністю. Вмирали сім'ї, вимирали цілі села. Ні за що. Через забаганку тиранічної влади.

Але українці, як завжди, вистояли та стали ще сильнішими. Світова спільнота вже дала справедливу оцінку тим подіям. Ми ж маємо назавжди зберегти пам'ять про безневинно загиблих, передаючи правдиву історію свого народу нашим нащадкам.

Нехай свічки, запалені сьогодні у будинках харків'ян з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів, стануть для нас ще одним нагадуванням про те, яку високу ціну довелося заплатити українцям за свою самоідентифікацію, за свою свободу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини