Харків’янам пропонують оцінити якість надання адмінпослуг
10 листопада 2021 16:03 Суспільство
Харків’янам пропонують оцінити якість надання адмінпослуг Відвідувачі центрів надання адміністративних послуг міста Харкова можуть залишити свої відгуки, побажання та рекомендації після кожного звернення.

Як зазначили у Центрі надання адміністративних послуг м. Харкова, зворотній зв’язок допомагає оцінювати рівень задоволеності звернень та сприяє покращенню якості обслуговування.

Оцінити сервіс харків’яни можуть у кожному ЦНАПі міста, відсканувавши анкету за допомогою QR-кодів проєктів Міністерства цифрової трансформації або запровадженого міськрадою проєкту «Агент Х». 

Крім того, харків’яни можуть взяти участь у новому проєкті від Мінцифри та стати таємними відвідувачами центрів. За грошову винагороду у ролі клієнта необхідно буде отримати адмінпослугу, а потім за конкретними показниками оцінити сервіс у звіті, опублікувавши його на спецсайті з відповідними аудіо- та фотоматерілами. Заповнити анкету на участь в проєкті можна тут. 

Зазначимо, для покращення якості надання послуг ЦНАПи міста застосовують сучасні технології та впроваджують нові сервіси, серед яких - автоматизована система управління чергою, електронні інформаційні термінали самообслуговування, шеринг документів, смс-інформування про готовність документа, онлайн послуги та консультації тощо. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини