У Харкові щеплення від COVID-19 зробили понад 400 дітей
04 листопада 2021 13:28 Медицина
У Харкові щеплення від COVID-19 зробили понад 400 дітей 420 дітей у віці 12-17 років зробили щеплення проти коронавірусної інфекції у місті Харкові.

Про це сьогодні, 4 листопада, у прес-центрі Харківської міської ради повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

Віцемер зазначила, що кількість батьків, охочих зробити своїм дітям щеплення від COVID-19, поступово зростає, а також нагадала, що кабінети вакцинації розгорнуті у всіх дитячих поліклініках міста.

Також заступник міського голови повідомила, що минулої доби у міських пунктах вакцинації було зроблено 7 759 щеплень. 

Нагадаємо, що у Харкові працюють 34 пункти вакцинації у міських поліклініках, а також у територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів та в амбулаторії на вул. Доватора у Новобаварському районі. Крім того, центри масової вакцинації проти COVID-19 щодня функціонують на території торгових центрів «Україна», «Дафі», «Аве Плаза», «Караван», «Нікольський», «Епіцентр» на пр. Гагаріна, а також на шести ринках міста (на ринках - крім понеділка). Для отримання щеплення необхідно обов'язково мати при собі паспорт та код платника податків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини