Ігор Терехов: Ми серйозно поставилися до підготовки Харкова до опалювального сезону
20 жовтня 2021 20:34 ЖКГ
Ігор Терехов: Ми серйозно поставилися до підготовки Харкова до опалювального сезону Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 20 жовтня, проінспектував, наскільки тепло в квартирах харків'ян, куди вже подали теплоносій з початком опалювального сезону.

Він поспілкувався з жителями кількох будинків на пр. Людвіга Свободи, і всюди опалення, як і подача гарячої води, було якісним.

«Не знаю, як в інших містах, але в Харкові ми увімкнули опалення. Сьогодні вже майже 90% будинків отримали теплоносій, і ми продовжуємо цю роботу», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, запорукою успішного старту опалювального сезону стала попередня підготовка потужностей КП «Харківські теплові мережі».

«Серйозно поставилися до того, як готувати Харків до опалювального сезону. Цього року ми замінили понад 100 км тепломереж, відремонтували майже всі котельні, і таких темпів підготовки до опалювального сезону Харків не знав ніколи. Кожному котлу додали потужності, встановили нові насоси, які дозволяють економити до 40% електроенергії. На кількох котельнях з'явилися когенераційні установки, які також є елементами енергозбереження», - розповів Ігор Терехов.

Секретар міськради нагадав, що тарифи на тепло і гарячу воду в Харкові не зміняться і залишаться на рівні минулого опалювального сезону.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини