Ігор Терехов: Виділення землі в Харкові буде прозорим
12 жовтня 2021 19:48 Місто
Ігор Терехов: Виділення землі в Харкові буде прозорим Виділення земельних ділянок в місті Харкові має стати прозорим і зрозумілим для підприємців.

Про це сьогодні, 12 жовтня, на позачерговій сесії Харківської міської ради заявив секретар міськради Ігор Терехов, аргументуючи необхідність створення двох нових підрозділів - Департаменту земельних відносин та Департаменту з інспекційної роботи.

За його словами, до міської влади часто виникають питання за нібито непрозорість виділення земельних ділянок та інших земельних процедур.

«Ми хочемо, щоб все було прозоро. Для цього необхідно піднятися на новий рівень відкритості міської влади, в тому числі і в питанні земельних відносин. Ми хочемо діджиталізувати ці процеси, щоб все було доступно. Тоді не буде і ніяких корупційних складових у цьому напрямку. Сьогодні виділення земельних ділянок знаходиться під пильною увагою громадськості, і я дуже хочу, щоб ми в цьому питанні були попереду інших міст - прозорі і відкриті. Я дуже хочу, щоб ніколи у нас не було проблем з виділенням земельних ділянок - ні для дрібного бізнесу, починаючи з кіоску, ні для великих інвесторів, які зараз приходять у Харків. Ми зобов'язані сьогодні підтримати такі трансформації», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини