Ігор Терехов привітав харківських юристів з професійним святом
08 жовтня 2021 13:01 Місто
Ігор Терехов привітав харківських юристів з професійним святом Прийом з нагоди Дня юриста України відбувся сьогодні, 8 жовтня, у Харківській міській раді.

З професійним святом працівників державних і приватних профільних установ, вишів, судів, адвокатських контор привітав секретар міськради Ігор Терехов.

«Харків по праву носить звання юридичної столиці нашої країни. І я вдячний вам за те, що ви вибрали нелегкі, але дуже важливі та відповідальні професії, пов'язані з законотворчістю або з дотриманням вже діючих законів. Нерідко люди до вас звертаються, коли потрапили в скрутну ситуацію, і шукають у вас справедливості й захисту. І від того, наскільки ви будете справедливими, наскільки ви діятимите за буквою закону, часом залежить доля людини. Я вдячний вам за те, що ви з честю виконуєте свій професійний обов'язок», - зазначив Ігор Терехов.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди професійного свята секретар міськради вручив представникам юридичної сфери Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради і Подяки міського голови.

Довідка. День юриста відзначається в Україні щорічно 8 жовтня. Свято було встановлене Указом Президента України в 1997 році.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини