У Харкові вводяться карантинні обмеження для «помаранчевої» зони
07 жовтня 2021 18:04 Місто
У Харкові вводяться карантинні обмеження для «помаранчевої» зони Нові карантинні заходи, встановлені для «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, вводяться в Харкові з 10 жовтня.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 7 жовтня, на позачерговому засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні.

У зв'язку з цим з 00:00 10 жовтня Харків та область переводяться до «помаранчевої» зони.

Як повідомив заступник Харківського міського голови Андрій Руденко, з неділі в Харкові вводяться додаткові протиепідемічні заходи.

Зокрема, забороняється:
- прийом відвідувачів у кінотеатрах, кінозалах, театрах та інших закладах культури з наповненістю більше 50% місць;
- перебування без респіраторів або захисних масок на територіях закладів охорони здоров'я та освіти; в підземних переходах, на зупинках громадського транспорту та інших територіях загального користування.

Керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано утриматися від проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, а керівникам суб'єктів господарювання всіх форм власності - забезпечити проведення вакцинації персоналу або регулярне тестування на COVID-19.

За словами Андрія Руденка, це не остаточний список обмежень. Очікується, що він буде доповнений найближчим часом Держкомісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Харків перебуватиме в «помаранчевій» зоні до 18 жовтня, і якщо стануться якісь зміни з рівнем захворюваності, то колір зони може бути переглянутий. На додаток до вже озвучених обмежень хочу зазначити, що в громадському транспорті кількість пасажирів обмежується кількістю місць для сидіння і обов'язкові маски, у торгово-розважальних центрах, точках громадського харчування - теж масковий режим. Спортзали працюють на 50% від заповнюваності. Школи працюють у звичайному режимі, оскільки у нас щеплено понад 80% педпрацівників», - повідомив Андрій Руденко.

Сьогодні ж рішення про перехід Харкова до «помаранчевої» зони було раніше ухвалене на позачерговому засіданні Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини