Ігор Терехов привітав харків'ян з Днем ветерана
05 жовтня 2021 16:55 Місто
Ігор Терехов привітав харків'ян з Днем ветерана Святковий концерт, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана України, пройшов сьогодні, 5 жовтня, в Муніципальному центрі культурних ініціатив.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов зазначив, що харків'яни повинні бути вдячні старшому поколінню за безцінні знання, слушні поради і гідний приклад для наслідування.

«Саме ви будували, створювали, реконструювали наше місто. Саме ви дали нам всім можливість жити в Харкові і вдосконалювати його. Саме на вашому прикладі ми вчимося самі і вчимо своїх дітей. Тому дуже важливо, щоб в Харкові шанували, поважали і любили людей старшого віку», - підкреслив секретар міськради.

Також Ігор Терехов зазначив, що людині стільки років, на скільки вона себе почуває. Тому він побажав присутнім міцного здоров'я, благополуччя, душевної рівноваги і невгасаючого інтересу до життя.

Довідка. Міжнародний день людей похилого віку відзначається 1 жовтня, починаючи з 1991 року. Також в цей день в Україні відзначають День ветерана.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини