Міськрада допоможе виконавчій службі розшукувати боржників
05 жовтня 2021 13:24 Місто
Міськрада допоможе виконавчій службі розшукувати боржників Меморандум про взаємодію між Харківською міською радою та Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (Харків) був підписаний сьогодні, 5 жовтня, у мерії.

Як зазначив секретар Харківської міськради Ігор Терехов, мета підписання цього документа - надати сприяння державній виконавчій службі в її повсякденній роботі. Він нагадав, що КП «Міськелектротранссервіс» в рамках міської програми «Безпечне місто» встановило сотні відеокамер на автомагістралях міста Харкова.

«Після підписання цього меморандуму можливості міської системи відеоспостереження стануть доступні і для співробітників виконавчої служби. Їм доводиться проводити масу роботи, щоб виконати функції, покладені на них державою. Як ми розуміємо, ці відеоматеріали необхідні для того, щоб підвищити ефективність виконання судових рішень. В тому числі на користь держави, органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств. Тому ми теж зацікавлені, щоб судові рішення виконувалися вчасно і в повному обсязі», - підкреслив Ігор Терехов.

Заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Сергій Розумний повідомив, що в інших українських містах такі меморандуми вже були підписані та показали свою ефективність.

«Це важливий крок до можливості державних виконавців самостійно виявляти розшукуваний автотранспорт. Тепер, за допомогою відеокамер, ми зможемо відслідковувати автомобілі, які знаходяться в розшуку, для їх подальшого опису, арешту та передачі на реалізацію. Виконавець зможе встановити, де паркується автомобіль, яким шляхом рухається, щоб визначити його місцезнаходження, знайти і провести виконавчі дії», - зазначив Сергій Розумний.

За його словами, зараз у розшуку по Харківській області знаходиться понад 3 тис. автовласників за борги з несплати дорожніх штрафів, аліментів, за житлово-комунальні борги тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини