У Харкові відбувся фестиваль креативних індустрій
27 вересня 2021 17:00 Суспільство
У Харкові відбувся фестиваль креативних індустрій Осінній фестиваль креативних індустрій «Create Kharkiv Ideas Forum 2021» пройшов 25-26 вересня у Харківському дипломатичному клубі.

У заході взяли участь представники івент-індустрії, бізнесу, театру, танцювальних студій, IT-фахівці, музиканти, художники, архітектори, блогери та ін.

У перший день фестивалю були представлені перспективні проєкти для міста та бізнесу в сфері кіноіндустрії, шоу і театру, музики, архітектури та дизайну, IT-сфери. Захід супроводжувався музикою, арт-перформансами і сучасними театральними постановками.

У другий день фестивалю відбулася digital-конференція «InstaBoom 5.0», яка зібрала провідних фахівців в області просування соціальних мереж, блогерів та лідерів думок.

Як зазначили організатори, «Create Kharkiv Ideas Forum» є майданчиком для прогресивних творчих харків'ян і бізнесу. Його мета - зробити Харків комфортнішим, зміцнити інвестиційну привабливість міста, сформувати його позитивний імідж та розвинути кластер креативних індустрій.

Фестиваль був організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини