Харків'ян запрошують на безкоштовні екскурсії
21 вересня 2021 12:55 Міжнародне співробітництво
Харків'ян запрошують на безкоштовні екскурсії Безкоштовні екскурсії в рамках Всесвітнього дня туризму, Дня туризму в Україні та Днів європейської спадщини пройдуть 25-26 вересня в Харкові.

Так, 25-26 вересня будуть організовані екскурсії «Таємниці харківських підземель», де, гуляючи поверхнею історичного центра міста, можна почути цікаві історії про підземелля, їх виникнення та розвиток - від заснування Харкова до наших днів.

Кількість екскурсантів обмежена, тому обов'язковою умовою участі в заході є попередня реєстрація.

26 вересня, в рамках Днів європейської спадщини, пройдуть безкоштовні екскурсії до храмів різних релігійних конфесій. У харків'ян буде можливість відвідати Свято-Покровський монастир, Собор Успіння Пресвятої Діви Марії, Харківську соборну мечеть, Мечеть Сунна, Харківську хоральну синагогу, Вірменську церкву Сурб Арутюн (Святого Воскресіння) і буддійський храм «Чук Лам».

Кількість екскурсантів також обмежена, тому обов'язковою умовою участі є попередня реєстрація.

Всі заходи проводитимуться з дотриманням карантинних норм.

Довідка. Всесвітній день туризму встановлений Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році і присвячений просуванню туризму, висвітленню його внеску до економіки світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації - головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму. Всесвітній день туризму відзначається в Україні щорічно 27 вересня з 1998 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини