Ігор Терехов привітав фармацевтичний коледж з 75-річчям
09 вересня 2021 11:49 Місто
Ігор Терехов привітав фармацевтичний коледж з 75-річчям Урочистості, присвячені 75-річчю заснування фахового коледжу Національного фармацевтичного університету, відбулися сьогодні, 9 вересня, у навчальному закладі.

У святі взяли участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвіцька, керівництво та викладачі коледжу, студенти та випускники.

Ігор Терехов привітав присутніх з ювілеєм і вручив викладачам коледжу Подяки міського голови.

«Харків називають столицею фармації. І це не випадково, тому що у міста є цей коледж, є фармуніверситет, є успішні підприємства фармацевтичної галузі. На жаль, життя кинуло нам серйозний виклик пандемії, впоратися з яким без участі фармацевтів просто неможливо. Завдяки вашим знанням, досвіду, розробкам ми маємо можливість рятувати життя людей, за що я вам дуже вдячний. Вітаю вас із 75-річчям! Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, нових розробок для порятунку людей», - зазначив Ігор Терехов.

Своєю чергою Алла Котвіцька підкреслила, що за 75 років свого існування коледж заробив бездоганну репутацію, якою він пишається. Вона побажала студентам і викладачам навчального закладу яскравого життя, наповненого радістю, успіхом і новими перемогами.

Довідка. Фаховий коледж Національного фармацевтичного університету - державний навчальний заклад, що входить в структуру фармацевтичного університету. Був заснований 1946 року як Харківський хіміко-індустріальний технікум (з 1991 року - хіміко-фармацевтичний). Готує фахівців в області охорони здоров'я за спеціальністю «Фармація, промислова фармація». Навчання проходить на 4-х відділеннях коледжу: фармацевтичному №1, фармацевтичному №2, хіміко-технологічному та заочному.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини