Муніципальні автобуси ходять за звичними для городян маршрутами - роз'яснення міськради
02 вересня 2021 17:19 Інфраструктура
Муніципальні автобуси ходять за звичними для городян маршрутами - роз'яснення міськради Нові муніципальні автобусні маршрути, які обслуговуються турецькими автобусами «Карсан», збігаються зі старими маршрутами.

Про це сьогодні, 2 вересня, повідомив директор КП «Тролейбусне депо №2» Дмитро Липовий.

Йдеться про автобусні маршрути №17е, 245е і 272е, які напередодні відновили свою роботу.

«Схема руху не змінилася, автобуси повинні ходити за старими маршрутами. Їх спеціально ніхто не міняв. До речі, всі бажаючі можуть перевірити затверджені маршрути на різних транспортних сайтах. Ось, наприклад, маршрут №245е. У самих автобусах також є електронні маршрутні покажчики з основними пунктами зупинок», - зазначив Дмитро Липовий.

За його словами, на муніципальних маршрутах пасажири пільгового контингенту можуть вільно користуватися своїми пільговими квитками «E-ticket». Але якщо у людини буде тільки посвідчення, яке підтверджує особу та право на пільгу, то їй також не відмовлять у проїзді.

Крім того, Дмитро Липовий роз'яснив, як муніципальними автобусними маршрутами можуть користуватися іногородні пасажири. Для поїздки їм все-таки доведеться купити «E-ticket».

«Нагадую, що на муніципальних маршрутах оплата приймається тільки через «E-ticket», без готівки. Тому так, іногородньому пасажирові доведеться придбати електронний квиток навіть для однієї поїздки. Це нормальна практика в інших містах і країнах», - розповів директор депо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини