На аеродромі «Коротич» проходить авіаційний фестиваль
28 серпня 2021 12:13 Місто
На аеродромі «Коротич» проходить авіаційний фестиваль Фестиваль «KharkivAviaFest-2021» проходить сьогодні, 28 серпня, на аеродромі «Коротич».

У його програмі - шестигодинне авіашоу, виступ планеристів, повітряні прогулянки, ознайомчі польоти і стрибки в тандемі з інструктором для всіх охочих.

У відкритті фестивалю взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Спочатку він ознайомився з досягненнями авіаційної, космічної та технічної сфер профільних підприємств, організацій та вищих навчальних закладів, відвідав тематичні виставки, а потім побажав гостям фестивалю позитивних емоцій та незабутніх вражень.

«Дуже здорово, що тут зібралися не тільки харків'яни, але й багато гостей прилетіли з інших міст - Києва, Житомира, Запоріжжя, Полтави. Я походив різними локаціями фестивалю і дізнався для себе багато нового, просто приголомшливо! Все, що пов'язано з авіацією, - для більшості з нас це, передусім, романтика. Адже небо завжди кличе! А люди, які літають, - надзвичайно сильні та сміливі. І я дуже гордий, що під час параду в Києві, який був присвячений 30-річчю незалежності України, над площею летіли саме наші, харківські, пілоти. І сьогодні я бажаю всім класних польотів і драйву!» - зазначив Ігор Терехов.

Секретар міськради прийняв пропозицію організаторів фестивалю і також піднявся в небо на вертольоті.

Зазначимо, що сьогодні в програмі «KharkivAviaFest-2021» передбачені різні повітряні виступи, виставки, тест-драйви автомобілів, пейнтбол, концерт групи «Stereobit» та багато іншого.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини