Зоологічний міст готують до відкриття в День міста
18 серпня 2021 15:47 Інфраструктура
Зоологічний міст готують до відкриття в День міста Пішохідний Зоологічний міст, який знаходиться на Клочківському узвозі, буде відкритий у День міста Харкова.

Про це сьогодні, 18 серпня, повідомив заступник міського голови - директор Департаменту житлово-комунального господарства Семен Сирота.

За його словами, будівельні роботи вже близькі до завершення. Зараз там укладають покриття мосту, а саму конструкцію оснащують світлодіодним освітленням. Також проводяться роботи з благоустрою прилеглої території: встановлюються лавки, ліхтарі.

«Зовнішній вигляд Зоологічного моста значно змінився: змонтована нова конструкція, були посилені опори. Конструктив облицьовується гранітом. Також там з'явиться підсвічування, яка переливатиметься», - розповів Семен Сирота.

Директор Департаменту також зазначив, що до реконструкції міст користувався популярністю серед закоханих молодих людей, які вішали там замки. Цю традицію, за його словами, ніхто забороняти не буде, і після відкриття оновленого Зоологічного моста замки можна буде вішати, як і раніше.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини