На проспекті Любові Малої тимчасово заборонять рух транспорту
13 серпня 2021 11:17 Оперативна інформація
На проспекті Любові Малої тимчасово заборонять рух транспорту Рух транспорту по пр. Любові Малої, на ділянці від вул. Дудинської до вул. Курахівської, буде заборонено з 21:00 14 серпня до 18:00 15 серпня.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов’язано з проведенням ремонтних робіт на магістральному трубопроводі по пр. Любові Малої. 

На час робіт об’їзд закритої ділянки буде організовано наступним чином:

при русі у бік пр. Ново-Баварського: вул. Дудинської - Григорівське шосе - вул. Грушевського - пр. Любові Малої - вул. Китаєнка - пр. Ново-Баварський;

при русі в бік вул. Дудинської: Окружна дорога - пр. Ново-Баварський - вул. Китаєнка - пр. Любові Малої - вул. Грушевського - Григорівське шосе - вул. Дудинської.

У зв’язку з цим, автобуси будуть об’їжджати закриту ділянку наступним чином:

№238е, 303е: пр. Любові Малої - вул. Курахівська - вул. Планова й далі за маршрутом;

у зворотному напрямку: пр. Любові Малої – вул. Дудинської - вул. Планова - вул. Курахівська - пр. Любові Малої і далі за маршрутом;

№75е, 209е, 220е, 237е: - вул. Дудинської - вул. Планова - вул. Курахівська - пр. Любові Малої й далі за маршрутом;

у зворотному напрямку: пр. Любові Малої - вул. Курахівська - вул. Планова - вул. Семінарська - пр. Любові Малої - вул. Дудинської й далі за маршрутом.

Також з 21:00 14 серпня до 18:00 15 серпня буде заборонено рух тролейбусів по пр. Ново-Баварському та пр. Любові Малої до вул. Дудинської. 

У зв’язку з цим, рух тролейбусу №27 буде організовано наступним чином: розворотне коло «Вул. Новий Побут» - вул. Холодногірська - вул. Дудинської - вул. Семінарська - вул. Велика Гончарівська - вул. Конєва - вул. Благовіщенська/вул. Коцарська - пл. Благовіщенська - узвіз Соборний - вул. Університетська - пров. Спартаківський - пл. Конституції.

На час проведення робіт тролейбус №11 не курсуватиме.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини