По Індустріальному проспекту тимчасово заборонять рух транспорту
06 серпня 2021 10:05 Оперативна інформація
По Індустріальному проспекту тимчасово заборонять рух транспорту Рух транспорту по пр. Індустріальному, в районі перехрестя з вул. Косарєва, буде заборонено з 8:00 7 серпня до 8:00 9 серпня.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов’язано з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на магістральному трубопроводі.

На час робіт об’їзд закритої ділянки здійснюватиметься прилеглими вулицями: Косарєва, Верстатобудівною, Біблика, пр. Олександрівським та ін.

У зв’язку з цим, автобуси №102е, 147е, 213е, 261е при русі у бік пр. Московського курсуватимуть наступним чином: пр. Олександрівський - пр. Архітектора Альошина - вул. Біблика - пр. Індустріальний і далі за маршрутом.

Також з 8:00 7 серпня до 5:00 9 серпня буде заборонено рух тролейбусів по пр. Олександрівському, на ділянці від бул. Богдана Хмельницького до пр. Індустріального, пр. Індустріальному та вул. 12 Квітня до розворотного кола «Вул. 12 Квітня».

У зв'язку з цим, рух тролейбусу №3 буде організовано наступним чином: розворотне коло «Вул. Університетська» - пров. Лопатинський - пров. Соляниківський - пров. Подільський - вул. Вернадського - пр. Гагаріна - пр. Героїв Сталінграда - пр. Олександрівський - бул. Богдана Хмельницького - пр. Московський (розворот) - бул. Богдана Хмельницького - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - пров. Подільський - вул. Ковальська - розворотне коло «Вул. Університетська».

На час проведення робіт тролейбус №36 не курсуватиме. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини