В управліннях соцзахисту Харкова запустили «Дія.QR»
05 серпня 2021 13:49 Суспільство
В управліннях соцзахисту Харкова запустили «Дія.QR» Можливість отримувати електронні копії цифрових документів користувачів «Дії» з’явилася в управліннях соціального захисту населення Харкова.

Як зазначили у Департаменті соціальної політики, Харків – одне з  перших міст України, де впроваджено «Дію.QR» в сфері надання соціальних послуг. Відтепер в управліннях соцзахисту харків’янам достатньо пред’явити цифрові документи  без паперових копій (ID-паспорт, ідентифікаційний код, довідку ВПО та свідоцтво про народження дитини), скориставшись новим інструментом застосунку «Дія». 

Як зазначила директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець, завдяки цьому інструменту мешканці міста зможуть отримувати послуги ще зручніше. Так, аби відправити копію документу на пошту управління, необхідно за допомогою мобільного застосунку «Дія» відсканувати QR-код організації, який знаходиться на столі у адміністратора, а потім у застосунку на своєму телефоні підтвердити передачу копії цифрового документу та натиснути «Надіслати». 

За словами директора Департаменту соціальної політики Лариси Болгової, нова можливість «Дія.QR» допоможе оптимізувати та автоматизувати роботу адміністраторів управлінь соціального захисту, а також мінімізувати ризики роботи з неякісними копіями документів. 

Зазначимо, що для більш зручнішого обслуговування населення «Дія.QR» вже використовується в діяльності КП «Комплекс з вивозу побутових відходів». У майбутньому новий інструмент планують впроваджувати також в інших закладах та установах міста, що надають послуги харків’янам. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини