На Роганський житловий масив почали ходити тролейбуси з автономним ходом
30 липня 2021 12:17 Інфраструктура
На Роганський житловий масив почали ходити тролейбуси з автономним ходом Нові тролейбусні маршрути №51 і 52 запустили сьогодні, 30 липня, на Роганський житловий масив.

Як повідомив заступник директора Департаменту інфраструктури Олександр Куколь, маршрути почали роботу в тестовому режимі, який триватиме до початку вересня. Так, зараз для жителів мікрорайонів на вулицях Зубарєва і Грицевця пустили п'ять тролейбусів з автономним ходом: три працюють на маршруті №51 і два - на №52, які їдуть по непарній і парній стороні вул. Сергія Грицевця відповідно. Після закінчення тестового періоду на маршрути планують пустити ще три тролейбуси. Завдяки цьому інтервали руху, які зараз складають близько 15-20 хвилин, вдасться скоротити до 5-7 хвилин.

«Від жителів цих мікрорайонів ми отримували нескінченну кількість скарг про роботу приватних перевізників. За словами жителів, перевізники не справлялися перевізники не справлялися зі своїми обов'язками: були великі інтервали руху, також виникали претензії до чистоти і безпеки цих автобусів. Ми проаналізували всі звернення харків'ян і вирішили запустити нові маршрути тролейбусів з автономним ходом», - розповів Олександр Куколь.

Він також зазначив, що всього для Харкова придбали 50 таких тролейбусів, 35 з них вже введено в роботу, інші - випустять на маршрути до кінця року. Так, наступного тижня планують пустити новий транспорт на мікрорайон «Горизонт», а на початку осені - на сел. Жуковського.

Нагадаємо, що довжина нових тролейбусів складає 12 метрів, місткість - до 100 пасажирів. Частину маршруту вони проходять за допомогою контактної мережі, а частину - на батареях. У тролейбусах встановлені кондиціонери, система опалення, зарядні пристрої під USB-роз'єми і валідатори для оплати «E-ticket».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини