На частині Московського проспекту тимчасово заборонять рух транспорту
27 липня 2021 10:02 Оперативна інформація
На частині Московського проспекту тимчасово заборонять рух транспорту Рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від вул. Харківських Дивізій до вул. Ощєпкова при русі у бік бул. Богдана Хмельницького, буде заборонено з 8:00 до 20:00 28 липня.

Як повідомили у  Департаменті інфраструктури, це пов’язано з проведенням робіт з реконструкції пр. Московського. 

Об’їзд закритої ділянки організовано прилеглими вулицями: Харківських Дивізій, Рибалка, Танкопія та ін. 

У зв’язку з цим автобус № 102е об’їжджатиме ділянку наступним чином:

-  при русі у бік ринку «ХТЗ»: - пр. Московський - вул. Харківських Дивізій - вул. Танкопія - бул. Богдана Хмельницького і далі за маршрутом.

Також з 9:00 до 21:00 28 липня буде заборонено рух тролейбусів по пр. Московському, на ділянці від пр. Петра Григоренка до бул. Богдана Хмельницького (в напрямку від центра міста). На час робіт тролейбуси курсуватимуть наступним чином:

- №13: розворотне коло «Парк «Зустріч» - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - розворотне коло «Ст. метро «Захисників України»;

- №36: розворотне коло «Вул. Дванадцятого Квітня» - вул. Дванадцятого Квітня (в зворотному напрямку - пр. Індустріальний) - пр. Олександрівський - бул. Богдана Хмельницького - перехрестя бул. Богдана Хмельницького/пр. Московський.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини