У міськраді пройшов прийом до Дня працівників торгівлі
22 липня 2021 17:14 Місто
У міськраді пройшов прийом до Дня працівників торгівлі Нагородження кращих працівників та представників колективів підприємств торгівлі та ресторанного господарства відбулося сьогодні, 22 липня, в мерії.

З нагоди професійного свята підприємців, продавців, бухгалтерів, заввиробництвом підприємств громадського харчування, шеф-кухарів привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що з боку може здатися, що торгівля - це легкі гроші, але насправді це важка праця.

«Я впевнений, що бути працівником сфери торгівлі - покликання, і ніяк інакше. Адже тут потрібно мати блискучий талант, надзвичайну працездатність і залізну волю. У житті бувають різні ситуації, і пандемія коронавірусу є тому доказом, однак у вашій сфері зупинятися не можна ні на хвилину. Ми розуміємо це і в рамках наших повноважень і міського бюджету робимо все можливе, щоб вас підтримати. Упевнений, що нашими спільними зусиллями Харків стане містом з найкращою торгівлею в країні», - зазначив він.

Кращим працівникам і представникам колективів підприємств торгівлі та ресторанного господарства міста Ігор Терехов вручив Почесні грамоти виконкому міськради та Подяки міського голови.

З майбутнім святом присутніх також привітав ректор Харківського державного університету харчування та торгівлі, професор Олександр Черевко. Він зазначив, що про харківські підприємства торгівлі та ресторанного бізнесу знають далеко за межами країни, що свідчить про зростання економічного потенціалу Харкова, а також про успішний розвиток інфраструктури послуг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини