Учасники Всеукраїнського мотопробігу єдності відвідають Харків
22 липня 2021 14:19 Суспільство
Учасники Всеукраїнського мотопробігу єдності відвідають Харків Урочисті заходи з нагоди V Всеукраїнського мотопробігу єдності відбудуться 25-26 липня у Харкові.

Як зазначили організатори, близько 300 мотоциклістів проїдуться центральними вулицями міста. Так, увечері 25 липня колона почне рух з вул. Полтавський Шлях і далі прямуватиме за таким маршрутом: пл. Сергіївська - пл. Павлівська - пл. Конституції - вул. Сумська - пл. Свободи. На кінцевому пункті відбудеться святковий концерт, який розпочнеться о 19:00. 

«Щороку мотопробіг єдності зростає у своїх масштабах, збільшується кількість міст, однодумців та учасників. Цей рік не стане винятком, тим більше, що пробіг ювілейний. Місія і цілі заходу залишаються незмінними - об’єднати, згуртувати, перезнайомити мотоциклістів, патріотів своєї країни», - розповіли організатори. 

Зазначимо, що протягом усього мотопробігу учасники везуть із собою прапор України, який мотогромади передають одна одній на межі областей чи регіонів. Крім того, проїжджаючи свою область та місто, мотоциклісти при супроводі колони використовують прапори цих міст або регіонів. На центральних площах міст робляться короткочасні зупинки, куди можуть прийти та привітати учасників мотопробігу всі охочі. 

З Харкова мотоциклісти вирушать 26 липня о 10:00 до Куп’янська та Ізюму за наступним маршрутом: пл. Свободи – Білгородське шосе – Білгородське шосе до розв’язки з Кільцевою дорогою. 

Зазначимо, що мотопробіг стартував 19 липня в Ужгороді. Його маршрут пролягає через 57 населених пунктів. Фінішувати мотоциклісти планують 1 серпня в Запорізькій області на острові Хортиця.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини