У частині Немишлянського району введено карантин через сказ тхора
20 липня 2021 16:54 Оперативна інформація
У частині Немишлянського району введено карантин через сказ тхора У частині Немишлянського району введено карантинні заходи через сказ домашнього тхора, який травмував господарів.

Інцидент стався у квартирі будинку по пров. Снігурівському, 9. 16 липня господарі тхора намагалися надати йому лікувальну допомогу, в результаті чого він їх травмував. Того ж дня тварина загинула. Наступного дня постраждалі звернулися до травматологічного пункту  міської клінічної лікарні №17. 

Згідно зі звітом про дослідження Харківської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, було встановлено позитивний результат на сказ тхора.

У даний час контактні особи знаходяться на  лікуванні у Харківській міській лікарні № 2  та у Харківській обласній дитячій клінічній лікарні №1.

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській раді було накладено карантинні обмеження на частину території Немишлянського району, обмежену вул. Харківських Дивізій, пр. Московським, бульв. Богдана Хмельницького, вул. Танкопія.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини