Ігор Терехов привітав працівників Національної поліції з професійним святом
02 липня 2021 13:17 Місто
Ігор Терехов привітав працівників Національної поліції з професійним святом Урочистості з нагоди професійного свята Дня Національної поліції України пройшли сьогодні, 2 липня, у Палаці культури поліції (вул. Жінок-Мироносиць, 13).

З прийдешнім святом співробітників правоохоронних органів привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що рівень довіри українців до поліції зростає. Так, цього року він склав близько 40%, в той час як ще кілька років тому не перевищував статистичну похибку.

«Ця позитивна динаміка, насамперед, є результатом вашої повсякденної кропіткої праці. Я хочу попросити вас залишатися небайдужими до прохань і сподіваннь людей. До вас приходять, коли важко, коли прийшла біда, і від того, як ви будете взаємодіяти з потерпілими, як злагоджено і динамічно проводити розслідування, залежить настрій людей, а значить - і загальний настрій міста», - зазначив Ігор Терехов.

Також він звернувся до співробітників поліції з проханням приділити особливу увагу боротьбі з розповсюдженням наркотиків.

Як зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Андрій Рубель, структура регулярно проводить реформи і реалізує проєкти, які дозволять надавати допомогу громадянам більш якісно. Наприклад, до кінця 2021 року по всій області будуть впроваджені фронт-офіси для швидкого і зручного обслуговування людей. Також він повідомив, що в порівнянні з минулим роком підрозділам поліції вдалося на 10% знизити рівень злочинності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини