У Центрі реабілітації дітей пройшло дитяче свято
02 червня 2021 16:47 Суспільство
У Центрі реабілітації дітей пройшло дитяче свято Святковий концерт до Міжнародного дня захисту дітей пройшов у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

У заході взяли участь вихованці центру, а також гості: директор Департаменту служб у справах дітей Олександр Малько, представники Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, ювенальної превенції Національної поліції України та благодійних організацій. 

«Це чудове свято є ще одним приводом нагадати нам, всім дорослим, що діти потребують постійної турботи і що ми несемо відповідальність за дотримання прав дитини на щасливе дитинство. Честь і хвала людям, які присвячують дітям вільний час, віддають все тепло своєї душі, мудро ведуть по життєвому шляху», - зазначили у департаменті.

У подарунок до Дня захисту дітей вихованці закладу отримали солодощі, іграшки, канцелярське приладдя і спортивний інвентар. 

Організатори заходу – Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова у співпраці з Департаментом служб у справах дітей.

Довідка. Комунальний заклад соціального захисту для дітей «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей м. Харкова» розрахований на 30 дітей. В установі надають психологічну, медичну, правову допомогу дітям, що опинилися в складних життєвих обставинах. Крім того, спеціалісти допомагають батькам вихованців центру переосмислити своє ставлення до методів і способів виховання дітей, сімейних цінностей тощо. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини