«Харківські теплові мережі» змінили графік літніх ремонтів через зупинку ТЕЦ-5
01 червня 2021 18:29 Оперативна інформація
«Харківські теплові мережі» змінили графік літніх ремонтів через зупинку ТЕЦ-5 КП «Харківські теплові мережі» змінило графік проведення ремонтних робіт з підготовки до наступного опалювального сезону.

Як повідомили на підприємстві, ремонти на мережах від ТЕЦ-5, яка знаходиться у приватній власності і не є структурним підрозділом КП «ХТМ», планувалися в липні. Проте 1 червня через позапланову зупинку теплопостачальної станції в деяких районах Харкова тимчасово призупинене гаряче водопостачання. Щоб скоротити час ремонтів і відсутності гарячої води в квартирах городян, «ХТМ» переносить графіки планових ремонтних робіт.

«Незручності для харків'ян через вихід з робочого режиму ТЕЦ-5 будуть максимально скорочені. Комунальне підприємство проведе ремонтні роботи, заплановані в липні, на місяць раніше. Після закінчення робіт «ХТМ» готове в повному обсязі відновити всі послуги з подачі гарячої води», - зазначили в КП.

Таким чином, виводиться для гідравлічних випробувань і ремонту:
- у Шевченківському районі - з 8:00 2 червня до 17:00 10 липня - низка ділянок тепломереж із відключенням гарячого водопостачання на території, обмеженій вул. Клочківською, вул Лопанською, вул. Залеською, вул. Новгородською, вул. Ахсарова, вул. Сухумською, вул. Широніна, вул. Архітекторів, вул. Отакара Яроша, вул. Академіка Ляпунова, пр. Науки, пр. Перемоги, пр. Людвіка Свободи, пров. Інженерним;

- у Холодногірському районі - з 8:00 2 червня до 17:00 19 липня - низка ділянок тепломереж із відключенням гарячого водопостачання на території, обмеженій вул. Великою Панасівською, вул. Петра Болбочана, вул. Холодногірською, вул. Полтавський шлях, вул. Волонтерською, вул. Золочівською, вул. Старопрудною, вул. Щасливою, пров. Донбасівським;

- у Новобаварському районі - з 00:00 2 червня до 17:00 19 липня - низка ділянок тепломереж із відключенням гарячого водопостачання на території, обмеженій пр. Любові Малої, вул. Петра Болбочана, вул. Пермською, вул. Юрія Паращука, вул. Болгарською, вул. Полтавський шлях, Григорівським шосе, пров. Титаренківським.

Також у рамках планово-профілактичного ремонту в Київському районі з 15:00 1 червня до 17:00 19 липня буде ремонтуватися ділянка тепломереж із відключенням гарячого водопостачання на території, обмеженій вул. Барабашова, вул. Козакевича, вул. Владислава Зубенка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини