Ігор Терехов: Питання увічнення пам'яті Геннадія Кернеса обговорюється з харків'янами
27 травня 2021 22:39 Місто
Ігор Терехов: Питання увічнення пам'яті Геннадія Кернеса обговорюється з харків'янами Питання увічнення пам'яті колишнього міського голови Геннадія Кернеса знаходиться на розгляді і в Харківській міській раді, і серед харків'ян.

Про це секретар Харківської міської ради Ігор Терехов повідомив сьогодні, 27 травня, у програмі «Велике інтерв'ю» на телеканалі «Simon».

«Я вніс подання про присвоєння Геннадію Кернесу звання Почесного громадянина міста Харкова посмертно. Упевнений, що депутатський корпус мене підтримає. Крім того, на будівлі міськради з'явиться меморіальна дошка Геннадію Адольфовичу, як це було і з Євгеном Кушнарьовим. Крім того, до нас надійшло багато пропозицій: перейменувати парк імені Горького, станцію метро, ​​вулицю або проспект на честь Геннадія Кернеса. Я сказав, що це мають вирішити самі харків'яни. Ми запустили опитування в соцмережах, щоб зрозуміти настрої людей. Як більшість скаже - так і зробимо», - зазначив Ігор Терехов.

Також він торкнувся питання пам'ятника на могилі Геннадія Кернеса. За його словами, ескізи майбутнього монумента вже готові.

«Ми хочемо, щоб пам'ятник відображав ритм життя Геннадія Адольфовича. Він був неординарною людиною, і пам'ятник йому не може бути звичайним. Ескізи вже є, я їх бачив, і мені вони дуже подобаються. Багато хто буде здивований, але це відображення того життя, яке прожив Геннадій Кернес», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини