Бібліотека на Північній Салтівці відкриється протягом двох місяців
20 травня 2021 15:39 Інфраструктура
Бібліотека на Північній Салтівці відкриється протягом двох місяців Капітальний ремонт в приміщенні, виділеному для бібліотеки-філії №50 Централізованої бібліотечної системи Київського району, буде завершено до 1 серпня.

Про це сьогодні, 20 травня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов після виїзної наради.

Як розповіла голова Адміністрації Київського району Неллі Казанжиєва, раніше бібліотека перебувала в приміщенні дитячого садка №108, але після його ремонту і відкриття нових груп бібліотеку тимчасово закрили.

«На території Північної Салтівки проживає близько 35 тисяч осіб дорослого населення, і після закриття бібліотеки у них немає жодного місця для інтелектуального дозвілля. Тому, на прохання жителів, ми прийняли рішення відкрити бібліотеку в приміщенні на вул. Наталії Ужвій, 82, яке раніше знаходилося на балансі Національної поліції і більше п'яти років не використовувалося за призначенням», - зазначила Неллі Казанжиєва.

За словами Ігоря Терехова, незабаром тут почнеться капітальний ремонт, і вже до серпня бібліотека зможе приймати відвідувачів.

«Були звернення від жителів Київського району з проханням відкрити цю бібліотеку. Для людей це дуже важливо. Тому протягом двох місяців філію відкриємо, і люди зможуть тут проводити своє дозвілля. Це буде не просто бібліотека, а так званий клуб за місцем проживання», - повідомив секретар міськради.

За його словами, крім читання, в бібліотеці будуть проходити майстер-класи, виставки, курси комп'ютерної грамотності, поетичні вечори та інші культурні заходи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини