У Харкові розвивають мережу бібліотек
17 травня 2021 16:26 Місто
У Харкові розвивають мережу бібліотек У місті продовжать розвивати бібліотечну мережу і створювати комфортні умови для інтелектуального дозвілля харків'ян.

Про це сьогодні, 17 травня, заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов після відвідування Центральної бібліотеки ім. А. П. Чехова. Він поспілкувався з працівниками бібліотеки, а також ознайомився з ходом виконання ремонтних робіт.

Як розповіла директор установи Марина Кузнєцова, за останні 10 років бібліотека кардинально змінилася, при чому це стосується як матеріально-технічної частини, так і її функціонального наповнення.

«На першому місці, звичайно ж, знаходиться читання. Однак великою популярністю користується і комп'ютерна зала, є безкоштовний доступ до мережі Інтернет, регулярно проводяться масові культурні заходи, працюють студії і гуртки. Крім того, цього року з'явиться так звана літературна вітальня з м'якими диванами, великим телевізором і декоративним каміном, де, крім усього іншого, будуть проводитися виставки картин», - розповіла Марина Кузнєцова.

У свою чергу Ігор Терехов зазначив, що створення комфортних умов для інтелектуального дозвілля харків'ян є важливим напрямком роботи міської влади.

«Для Харкова дуже важливо, щоб бібліотеки розвивалися. Тим більше, що це вже не бібліотеки в формальному сенсі цього слова. Це не одні книги і читальні зали, це своєрідні центри дозвілля. Сюди можуть прийти люди будь-яких вікових категорій, почитати книгу, навчитися працювати на комп'ютері, просто поспілкуватися, заспівати або навіть станцювати. Це такий собі клуб за місцем проживання, і для нас дуже важливо, щоб це розвивалося, впроваджувалося у всіх районах міста», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини