Ігор Терехов привітав ветеранів з Днем перемоги
07 травня 2021 16:07 Місто
Ігор Терехов привітав ветеранів з Днем перемоги Урочистий прийом з нагоди 76-тої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся сьогодні, 7 травня, у Харківській міській раді.

У заході взяли участь ветерани, в тому числі учасники бойових дій, визволителі Харкова, трудівники тилу, ветерани праці, діти війни, активісти ветеранського руху.

З прийдешнім святом їх привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Ми зібралися напередодні найсвітлішого свята для всіх нас - Дня перемоги. Хтось із вас воював, хтось був в окупації, хтось працював на заводі і тим самим теж кував перемогу, а хтось відновлював зруйноване місто Харків. Тільки завдяки вашим мужності та героїзму сьогодні живемо ми, наші діти й онуки. Вважаю, що вашому подвигу - місце в віках, і ми зобов'язані зберігати цю пам'ять. Наш обов'язок - зробити так, щоб покоління, які підростають, завжди пам'ятали про вас і ваш подвиг. Міцного вам здоров'я, щастя і благополуччя!» - звернувся до ветеранів Ігор Терехов.

Він вручив ветеранам Почесні грамоти Харківської міської ради, а заслужені артисти України Гаррі Сетьян та Вікторія Вєннікова виконали для них пісні воєнних років.

«Сьогодні перший День перемоги, який ми проводимо без Геннадія Кернеса. І я обіцяю, що ті традиції, які були ним закладені, які він передав нам, ми шануватимемо завжди!» - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини