Ігор Терехов: Заняття в школах поновляться після свят
05 травня 2021 18:44 Місто
Ігор Терехов: Заняття в школах поновляться після свят У місті Харкові буде скасована низка обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Про це сьогодні, 5 травня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, коментуючи переведення Харкова до «жовтої» карантинної зони рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«З входженням до «жовтої» зони низка обмежень зніметься, в тому числі щодо навчання в шкільних установах. Я обговорював це питання з Департаментом освіти, і ми дійшли до висновку, що найбільш доцільно повернути заняття в школах вже після свят. Дитсадки працюватимуть у штатному режимі. Що стосується інших обмежень, то, отримавши рішення обласної КТЕБ, ми чітко скажемо, які обмеження будуть зняті. Але, незважаючи на те, що ми поліпшили статистику з захворюваності, я все ж таки закликаю всіх, як і раніше, дотримуватися соціальної дистанції, а також маскового режиму і в транспорті, і в приміщеннях, і на вулиці, тому що ми повинні берегти один одного», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини