В Індустріальному районі відремонтують поліклініку
05 травня 2021 17:38 Медицина
В Індустріальному районі відремонтують поліклініку У Міській поліклініці №9 проведуть ремонтні роботи з модернізації реєстратури і холу.

Про це сьогодні, 5 травня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов після відвідування установи. За його словами, ремонтні роботи будуть виконані за кошти міського бюджету та Національної служби здоров'я України і почнуться найближчим часом.

«Сюди приходять люди з усього мікрорайону, тому дуже важливо, щоб умови для них були комфортними. Незабаром поліклініка матиме зовсім інший зовнішній вигляд. До осені всі роботи будуть виконані», - підкреслив Ігор Терехов.

Як розповів головний лікар поліклініки Олександр Амелін, модернізація поліклініки вже почалася. Зокрема, за минулий рік було повністю відремонтовано ліве крило Центру первинної медико-санітарної допомоги, кабінет ультразвукової діагностики та інші кабінети. Таким же комфортним планують зробити і праве крило, в якому йде прийом переважно дітей. Крім того, в поліклініці планують розширювати штат сімейних лікарів.
 
«На даний момент декларації з нашими лікарями підписали близько 49 тис. пацієнтів. Звичайно ж, через коронавірус навантаження на наших співробітників йде велике. У квітні один лікар приймав від 24 до 38 пацієнтів за зміну. Тому штат будемо трошки розширювати. Найближчим часом зробимо ще один кабінет і будемо приймати на роботу двох нових лікарів», - зазначив головний лікар.

Нагадаємо, що в цьому році планують модернізувати реєстратури і холи в 11 поліклініках міста. Так, щоб людям було комфортно очікувати прийому лікаря, в харківських медустановах приведуть до ладу вхідні групи, відремонтують холи і гардеробні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини