Провідні підприємства Харкова представили на площі Свободи свої досягнення
01 травня 2021 16:15 Місто
Провідні підприємства Харкова представили на площі Свободи свої досягнення Виставка досягнень провідних харківських підприємств і ярмарок вакансій «Харків - місто людей праці» відбулися сьогодні, 1 травня, на пл. Свободи.

У заході взяли участь 35 харківських підприємств, в тому числі комунальних. Усі бажаючі могли поспілкуватися з потенційними роботодавцями та ознайомитися з досягненнями провідних підприємств міста, їхньою продукцією тощо. Зокрема, на виставці були представлені АТ «Турбоатом», КП «Харківський метрополітен», АТ «ХТЗ», АТ «Світло шахтаря», КП «Тролейбусне депо №3», АТ «ФЕД», ДП «Завод імені В.О. Малишева» та інші комерційні й комунальні підприємства Харкова.

Ініціатором виставки виступив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Сьогодні він відвідав виставкові намети всіх підприємств і вручив їхнім кращим працівникам Подяки міського голови.

«Приємно, що мою ініціативу підтримало чимало підприємств міста, і навіть місця не вистачило на площі, щоб розмістити всіх бажаючих. 1 Травня - це День праці, і ми хочемо показати, що Харків має колосальний промисловий потенціал. Сьогодні тут представлені виробники, які випускають високоякісну продукцію, а також комунальні підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста. Тут зібралися люди, які своєю працею прославляють Харків, і за це їм велике спасибі», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини