Чорнобильцям Слобідського району вручили грамоти міської ради
28 квітня 2021 16:38 Суспільство
Чорнобильцям Слобідського району вручили грамоти міської ради Захід, присвячений 35-річчю від дня катастрофи на Чорнобильській АЕС, відбувся сьогодні, 28 квітня, у БК «Металіст».

У ньому взяли участь ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, дружини і вдови чорнобильців, активісти чорнобильського руху. Присутні переглянули документальний фільм про катастрофічні події квітня 1986 року, а також прослухали пам'ятні пісні.

Як зазначив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, трагедія, яка сталася 35 років тому, стала серйозним уроком для всього людства.

«Ми зараз подивилися жахливі кадри, які багато хто з вас бачили на власні очі. Я схиляюся перед вами, перед чорнобильцями, які ціною свого здоров'я і свого життя вберегли від фатальної катастрофи не тільки Україну та СРСР, а весь світ, подарували нам всім можливість жити. Харків'яни одні з перших вирушили до Чорнобиля. Багато з них не повернулися, багато хто вже пішов і продовжує йти до цього дня. Наш обов'язок - пам'ятати про це і робити все для того, щоб чорнобильці відчували себе захищеними. Величезне вам спасибі і низький уклін», - звернувся до ліквідаторів аварії на ЧАЕС Ігор Терехов.

За активну громадську діяльність, вагомий внесок у справу соціального захисту населення та з нагоди 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи Ігор Терехов вручив учасникам ліквідації, дружинам і вдовам чорнобильців Почесні грамоти Харківської міської ради та Подяки міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини