Продукція міської фабрики-кухні затребувана серед харків'ян
19 квітня 2021 16:46 Суспільство
Продукція міської фабрики-кухні затребувана серед харків'ян Продукція, що випускається на КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування», має високу якість і є затребуваною серед городян.

Про це сьогодні, 19 квітня, заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов після відвідування підприємства, в ході якого він ознайомився з технологічним процесом виробництва дитячого харчування та зразками продукції.

Він підкреслив, що фабрика-кухня є єдиним в Україні комунальним підприємством такого типу.

«Я пишаюся тим, що саме у нас в місті є таке підприємство, яке випускає велику лінійку продукції для дітей. І ця продукція дуже затребувана, тому що вона якісна. Так, вартість товарів, які випускає підприємство, вище середньої, однак якість, яку пропонує фабрика-кухня, більше ніде не надається. Купуючи цю продукцію, батьки можуть бути впевнені, що їхні діти отримають корисне, збалансоване харчування», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, співробітники підприємства дуже ретельно стежать за виконанням санітарно-гігієнічних і протиепідемічних правил і норм, а також суворо дотримуються технологічних процесів приготування страв. Крім того, кожна структурна одиниця фабрики-кухні у своєму розпорядженні має власну лабораторію, яка щодня контролює якість і безпеку продуктів харчування.

Як зазначила головний технолог підприємства Наталія Штриль, асортимент фабрики налічує більше 35 видів молочної продукції, напоїв, киселів, фруктових і овочевих пюре. Крім того, влітку минулого року підприємство запустило виробництво продукції для дорослого населення: вершкове і топлене масло, кефір з різним відсотком жирності та інші кисломолочні продукти.

Зазначимо, що міська молочна фабрика-кухня була створена в 1999 році для реалізації комплексної програми надання соціальної допомоги та підтримки дітям і підліткам Харкова. У даний час підприємство за рахунок коштів міського бюджету надає безкоштовне харчування дітям з малозабезпечених сімей, сімей чорнобильців і переселенців. Продукцію КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» можна замовити на сайті підприємства і отримати в найближчому пункті видачі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини