В Індустріальному районі відремонтують Палац дитячої та юнацької творчості
16 квітня 2021 15:26 Місто
В Індустріальному районі відремонтують Палац дитячої та юнацької творчості У Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» цього року планують виконати низку ремонтних робіт.

Про це сьогодні, 16 квітня, під час відвідування закладу повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, до осені на першому поверсі відремонтують фойє: встановлять нові вікна, реконструюють роздягальню, замінять освітлення, а також виконають ремонт санвузлів.

«Тут панує дуже хороша атмосфера. Відчувається, що дітям тут комфортно. Все для цього є: викладачі, які вставляться до них з усією душею, необхідні матеріали для творчості. Дуже добре, що у дітей є таке місце, де вони можуть розвиватися. Це основа основ для того, щоб прибрати дітей з вулиць. Тому за літній час потрібно тут трошки навести лад», - сказав Ігор Терехов.

Крім того, цього року біля палацу заасфальтують майданчик для паркування. Також на прохання викладачів розроблять проєкт реконструкції актової зали, який буде реалізований наступного року.

Зазначимо, що культурні заходи в Індустріальному районі регулярно проходять за участю вихованців Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок». На базі закладу працюють хореографічні, вокальні, театральні, спортивні, краєзнавчі гуртки, а також гуртки декоративно-прикладної творчості. Всього заняття відвідують близько 1,5 тис. осіб у віці від 3 до 21 року. Багато колективів і вихованців палацу посідають призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини