У Харкові пройшов фестиваль креативних індустрій
12 квітня 2021 15:24 Суспільство
У Харкові пройшов фестиваль креативних індустрій Весняний фестиваль креативних індустрій «Create Kharkiv Business Education 2021» відбувся 9-10 квітня на майданчику для заходів «Promodo Hub» (вул. Отакара Яроша, 18).

У відкритті заходу взяв участь заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко. Він побажав учасникам фестивалю цікавих та плідних дискусій, а також зазначив, що у складні часи пандемії саме креатив може допомогти врятувати цей світ.

У перший день фестивалю, 9 квітня, відбулася серія виступів, під час яких спікери, експерти та відомі харків'яни поділилися своїм досвідом щодо самореалізації і можливостей розвитку бізнесу в період пандемії, створення нової ідентичності української молоді, креативної трансформації і пристосування до змін в різних сферах мистецтва тощо. Для гостей заходу виступили харківські та київські музиканти, а також артисти циркової студії. 

Як зазначила заступник Міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк, Харків є потужною креативною артерією України і може претендувати на статус Креативного міста ЮНЕСКО. А за словами Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії Сергія Корсунського, Харків багатий на креативні проєкти, які значно допомагають залученню до України студентів, туристів та бізнесу з Японії. 

У другий день фестивалю, 10 квітня, відбулася освітня конференція «InstaBoom 4.0», в рамках якої digital-спеціалісти з Києва та Харкова поділилися зі слухачами методами просування особистого бренду, стартапів та бізнесу у таких соціальних мережах, як «Instagram», «TikTok», «YouTube» та «Clubhouse», а також розповіли про біохакінг мозку, створення інформаційних продуктів та їх монетизацію, зокрема у режимі онлайн. Після тренінгів під супровід DJ-сету відбувся fashion-показ від харківських дизайнерів за участю професійних моделей і блогерів.

За словами організаторів, у вересні цього року планується проведення не лише осіннього фестивалю креативних індустрій, а й конкурсу молодих креативних талантів, до участі в якому запрошують містян.  

Фестиваль організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини