У Харкові пройшов Всеукраїнський форум вуличних культур
11 квітня 2021 20:28 Суспільство
У Харкові пройшов Всеукраїнський форум вуличних культур Всеукраїнський форум вуличних культур пройшов сьогодні, 11 квітня, в онлайн-форматі.

У заході взяли участь представники центральних органів влади, органів місцевого самоврядування, представники вуличних культур з різних регіонів України.

Відкрив захід директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров. Він зазначив, що протягом шести років міська влада активно підтримує вуличні культури, які є одними з головних напрямків розвитку молоді в Харкові.

«Харків - це центр вуличної кульутри, який задає темп, традиції, нововведення для всієї країни. Спільно з хлопцями зі «Street Culture» ми розробили програму розвитку вуличних культур у Харкові, яка є яскравим прикладом того, як можуть комунікувати міська влада, громадські організації, спортсменти і всі небайдужі до вуличної культури люди. Завдяки цій співпраці в міській інфраструктурі з'явилися урбан-парки, які стали справжніми магнітами для харків'ян. Хочеться, щоб ця унікальна програма розвитку вуличних культур знайшла підтримку у всій країні. Міська влада повинна підтримувати бажання молоді розвиватися, створювати нові цікаві проєкти», - зазначив Олексій Чубаров.

У ході форуму учасники обмінялися досвідом, а також представили свої кращі проєкти та ініціативи. Зокрема, відбулася презентація проєкту урбан-двору, який буде реалізовано цього року на базі харківської школи №11. Як розповів засновник платформи «Street Culture» Єгор Матюхін, такий проєкт реалізується в Україні вперше. До початку нового навчального року у дворі школи з'являться локації для волейболу, стрітболу, вуличного футболу, street workout, а також настільний теніс і батут. Проєктом передбачено й інші об'єкти, які з'являться наступного року: дитячий та івент-майданчик, невеличкий сквер, оранжерея тощо.

Крім того, в рамках форуму відбулася презентація законопроєкту «Про основні засади молодіжної політики» (№3718 від 23.06.2020). За словами автора законопроєкту, народного депутата України Олександра Санченка, він передбачає створення по всій країні молодіжних центрів, а також Українського молодіжного фонду, діяльність якого буде спрямована на фінансову підтримку всеукраїнських проєктів у молодіжній сфері.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини