До уваги ЗМІ! Завтра в міськраді обговорять заходи щодо попередження наркоманії
29 березня 2021 16:23 Анонс
До уваги ЗМІ! Завтра в міськраді обговорять заходи щодо попередження наркоманії Засідання Координаційної ради з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії відбудеться завтра, 30 березня, у Харківській міській раді.

У ньому візьмуть участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, голова Координаційної ради Світлана Горбунова-Рубан, директори профільних департаментів міськради, представники Національної поліції, а також керівники та представники громадських організацій, які займаються допомогою, підтримкою та реабілітацією наркозалежних. 

На засіданні розглядатимуться питання щодо профілактики та попередження негативних явищ у молодіжному середовищі; взаємодія шкільних офіцерів поліції у сфері запобігання поширенню наркоманії на території міста; щодо психологічної допомоги людям з досвідом залежності і пацієнтам замісної терапії, їх оточенню; впровадження сталих механізмів очищення вулиць від б/в шприців;  робота комунальних служб  з очищення міського середовища від протиправної саморобної реклами та пропаганди наркотичних засобів.

Початок - о 15:00.

Місце проведення: мала зала міськвиконкому (пл. Конституції, 7, 2 поверх).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини