У міськраді пройшов прийом до Дня театру
26 березня 2021 15:45 Місто
У міськраді пройшов прийом до Дня театру Урочистий прийом з нагоди Міжнародного дня театру пройшов сьогодні, 26 березня, у Харківській міській раді.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов привітав діячів театрального мистецтва зі святом, що наближається.

«Харків завжди був містом мистецтва і культури. У нас є безліч прекрасних театрів, які дарують людям незабутні емоції. Кожен з вас творить мистецтво, розвиває культуру нашого міста, за що я вам безмежно вдячний. Я схиляюся перед вашими майстерністю, талантом, умінням віддавати всього себе на сцені. Спасибі, що робите цей світ кращим! Бажаю вам міцного здоров'я, гучних оплесків та повних залів», - сказав Ігор Терехов.

Також присутніх привітав голова правління Харківського міжобласного відділення Спілки театральних діячів України Ігор Арнаутов.

«Дивовижні актори і режисери, найталановитіші художники і хореографи складають світ творчої еліти Харкова. На жаль, у ці гіркі дні пандемії нам доводиться боротися за свої права. Але наше місце на сцені. Ми повинні вражати глядачів, радувати їх, допомагати їм пізнавати життя. Дуже хочеться, щоб творчість повноцінно повернулася у зали. Адже наше головне завдання полягає в тому, щоб щодня створювати свято нашому чудовому глядачеві», - зазначив Ігор Арнаутов.

За багаторічну сумлінну і плідну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва України та з нагоди Міжнародного дня театру Ігор Терехов вручив кращим працівникам харківських театрів Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради і Подяки міського голови. Зі списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Довідка. Міжнародний день театру встановлений в 1961 році IX конгресом Міжнародного інституту театру і щорічно відзначається 27 березня міжнародними театральними товариствами. Традиційно він проходить під єдиним девізом: «Театр як засіб взаєморозуміння і зміцнення миру між народами».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини