Ігор Терехов зустрівся з послом Франції
24 березня 2021 16:49 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов зустрівся з послом Франції Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 24 березня, провів зустріч із Надзвичайним і повноважним послом Французької Республіки в Україні Етьєном де Понсеном.

У рамках зустрічі сторони обговорили економічні та культурні питання співпраці Харкова та Французької Республіки, зокрема участь французьких партнерів в Міжнародному економічному форумі, який планується провести у Харкові 7 квітня.

«Я запросив французькі фірми взяти участь у форумі, на якому буде обговорюватися розвиток муніципальної інфраструктури. У місто приїдуть представники інших муніципалітетів, багато іноземних фірм і дипломатичних представництв, щоб обговорити розвиток муніципальної інфраструктури та обмінятися досвідом. Я вважаю, що на цьому форумі будуть представлені кращі практики розвитку муніципалітету і його інфраструктури зокрема», - сказав Ігор Терехов.

Також він зазначив, що для міста дуже важливо підтримувати культурні зв'язки з Французькою Республікою. Як і в інших містах України, в Харкові проходить «Французька весна» - щорічний фестиваль французької культури, в рамках якого проводяться різні заходи. Цього року фестиваль відкриється великим концертом відомого французького віолончеліста Готьє Капюсона в Харківській філармонії.

«Мій робочий візит до Харкова повний різних подій. Мені було дуже цікаво подивитися на місто, яке свого часу було першою столицею України. І вже завтра на відкритті фестивалю я представлю одного з найвідоміших віолончелістів нашої країни. Я думаю, це буде унікальна подія. Завтра ми також анонсуємо низку інших подій «Французької весни» - фестивалю, який став знаковим для розвитку українсько-французьких відносин», - сказав Етьєн де Понсен.

Зазначимо, що традиційно фестиваль «Французька весна» включає різноманітну кінопрограму, театральні вистави, концерти музичних колективів, художні виставки тощо. Цьогорічний фестиваль триватиме до кінця квітня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини