У місті оновлюється рухомий склад електротранспорту
22 березня 2021 16:35 Інфраструктура
У місті оновлюється рухомий склад електротранспорту Рухомий склад харківського міського електричного транспорту продовжує оновлюватися.

Про це сьогодні, 22 березня, на засіданні постійної комісії з питань транспорту і зв'язку Харківської міської ради повідомив директор КП «Тролейбусне депо№2» Дмитро Липовий. За його словами, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в 12 млн євро новий транспорт поставлявся в місто з середини 2019 року по вересень 2020 року. За цей час підприємство отримало 57 нових троллейбсов, 15 одиниць - ще належить замінити.

«Завдяки оновленню експлуатаційні витрати на утримання рухомого складу знижуються. Він новий, відповідно - витрати мінімальні. Зокрема, знизилися на 25% витрати електроенергії, зменшився період простою через ремонт. Але головне, що городяни побачили абсолютно нові машини - комфортні, сучасні, з низьким ходом, обладнані під потреби людей з інвалідністю. До речі, кількість запитів від соцслужб на перевезення цієї категорії населення значно збільшилася», - зазначив Дмитро Липовий.

У свою чергу директор КП «Тролейбусне депо №3» Олег Болдирєв повідомив, що оновлення їх рухомого складу почалося в грудні минулого року. Всього договором з Європейським інвестиційним банком передбачена закупівля 49 тролейбусів (37 односекційних і 12 - двосекційних). 22 одиниці підприємство вже отримало, ті, що залишилися, мають поставити до Харкова до липня. Зараз на балансі депо, враховуючи нові, знаходяться 104 тролейбуси.

Крім того, торік Салтівське депо уклало контракт на придбання 50 тролейбусів на автономному ходу. На сьогоднішній день 16 таких машин підприємство вже отримало. Вони працюють на двох маршрутах: №48 і 49. Один з'єднує вул. Героїв Праці та вул. Дружби народів, другий - центр міста (вул. Университетська) і сел. Жихор.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини