У Холодногірському районі відремонтують під'їзди і впорядкують двори
13 березня 2021 17:08 Місто
У Холодногірському районі відремонтують під'їзди і впорядкують двори Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 13 березня, провів кілька виїзних зустрічей з жителями Холодногірського району.

Разом із заступниками міського голови, директорами профільних департаментів і підприємств Ігор Терехов зафіксував прохання мешканців будинків по вулицям Велика Панасівська, Холодногірська та Лагерна.

Значна частина звернень жителів стосувалася ремонту внутрішньоквартальних доріг, під'їздів, вхідних груп, внутрішньобудинкових мереж, встановлення теплових лічильників і благоустрою прибудинкових територій.

Зокрема, у дворі будинків по вул. Великій Панасівській, 224, 226, 228, 232/1, 232 планується благоустрій прибудинкової території. На прохання жителів там обладнають футбольне поле, встановлять спортивні тренажери, дитячий майданчик і лавочки для відпочинку. Крім того, на комплексний благоустрій очікує двір десятиповерхового будинку по вул. Лагерній, 71/1. Там з'явиться нова локація для відпочинку, відремонтують внутрішньоквартальну дорогу, під'їзди та вхідні групи, облаштують пішохідні доріжки і пандуси. Оскільки двір є відкритим, на прохання мешканців на дорозі біля будинку також встановлять дорожній знак «Обережно, діти» і «лежачих поліцейських».

«До нас надходить дуже багато прохань по установці дитячих і спортивних майданчиків. Там, де вони необхідні, обов'язково будемо додавати. Приємно, що люди хочуть займатися спортом, розвивати його. Не менш радує демографічна ситуація, що склалася в місті. Ми бачимо, що нашим дітям потрібно більше локацій для ігор, тому кількість дитячих майданчиків ми також будемо збільшувати. Як і в інших районах, є проблемні питання в сфері житлово-комунального господарства: ремонти покрівлі, під'їздів, ліфтів, внутрішньоквартальних доріг, облаштування тротуарів та пішохідних доріжок. Профільні департаменти і підприємства вже включили прохання харків'ян в робочі плани. До виконання більшості з них вони приступлять, як тільки потеплішає», - зазначив після зустрічі Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини