Ігор Терехов зустрівся з харків'янами
11 березня 2021 17:46 Місто
Ігор Терехов зустрівся з харків'янами Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 11 березня, провів в мерії зустріч з жителями Харкова.

По допомогу у вирішенні різних комунальних і житлових питань до нього звернулися близько 30 осіб. Більшість прохань харків'ян стосувался ремонту будинків і внутрішньоквартальних доріг, благоустрою прибудинкових територій, надання матеріальної допомоги, сприяння у вирішенні житлових питань тощо.

Зокрема, на прохання мешканців відремонтують мережі водопостачання та водовідведення у підвалі будинку за адресою: вул. Зернова, 53-в, виконають ремонт м'якої покрівлі по вул. Танкопія, 12, вул. Познанській, 2 та пр. Льва Ландау, 241 та низку інших робіт у житловому фонді. На наступний рік заплановано обладнати стадіон по вул. Зерновій, 6/2, який знаходиться навпроти школи №68, а також дитячий та спортивний майданчики для футболу і баскетболу по пр. Московському, 131-б.
Після зустрічі Ігор Терехов зазначив, що всі проблемні питання у сфері житлово-комунального господарства обов'язково будуть вивчені керівниками профільних департаментів і підприємств. Частина з них вже внесена в робочі плани на цей рік. Ті ж об'єкти, для ремонту яких потрібно значне фінансування, будуть взяті до роботи наступного року.

Також частина прохань городян стосувалася передачі житлових будинків у комунальну власність міста. Зокрема, з таким проханням до секретаря міськради звернулися мешканці будинку №9 по вул. Мирній, який зараз перебуває на балансі ПАТ «Авіаконтроль». За словами голови Адміністрації Шевченківського району Володимира Котковського, процес передачі запущений, оскільки зовнішні та внутрішні мережі вже передані на баланс обслуговуючих компаній. Наступним кроком є ​​ухвалення спільно з мешканцями єдиного тарифу, після чого процес передачі будинку буде завершено.

З проханням надати матеріальну допомогу до Ігоря Терехова звернулася Зоя Довбня - одинока мати, яка виховує дитину з інвалідністю. Вона розповіла, що її 14-річний син Богдан раніше отримував необхідні лікарські препарати з гормоном росту за державною програмою. Однак з невідомих причин терміни закупівлі цих медикаментів змістили, в результаті чого батьки дітей з подібним діагнозом змушені купувати їх за свій рахунок (близько 35 тис грн щомісяця). За її словами, з такою ситуацією батьки стикаються щорічно, тому вона звернулася з проханням розглянути це питання на міському рівні. Ігор Терехов зазначив, що закупівля медикаментів вимагає часу, проте місто виділить кошти на необхідні препарати. Ці ліки будуть знаходиться в резерві, і коли наступного разу трапиться подібна затримка державних закупівель, хворих ними забезпечать.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини