Мешканці будинку на вулиці Сумській виступили проти відкриття кав'ярні
05 березня 2021 21:38 Місто
Мешканці будинку на вулиці Сумській виступили проти відкриття кав'ярні Мешканці будинку №63 по вул. Сумській виступили проти відкриття кав'ярні на першому поверсі будівлі.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 5 березня, провів зустріч з ініціативною групою та орендарем приміщення, між якими виник конфлікт.

За словами мешканців, у цьому місці протягом багатьох років працювали різні приватні фірми і компанії. Але люди виступають саме проти закладу громадського харчування, оскільки вважають, що його робота порушуватиме державні будівельні та протипожежні норми, а також негативно вплине на функціонування інженерних комунікацій у будинку.

Зараз у приміщенні проводиться ремонт. Як повідомив начальник Харківського міського відділу ГУ ДСНС України в Харківській області Володимир Юрченко, зараз об'єкт не відповідає нормам протипожежної безпеки.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Ігор Терехов запропонував сторонам конфлікту знайти компроміс.

«Якщо будуть дотримані всі протипожежні вимоги, і ви домовитеся з мешканцями будинку, якщо умови їхнього проживання будуть нормальними, то об'єкт працюватиме. Якщо ж ви не досягнете домовленостей, то об'єкт не відкриється. Для вас це бізнес, і я, насправді, виступаю за розвиток підприємництва в Харкові. Але з іншого боку терезів знаходиться життя людей, їхній щоденний побут, нормальні умови проживання. І в такому конфлікті ми завжди будемо на боці городян», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини