Місто хоче взяти на баланс гуртожитки ХЕМЗ
01 березня 2021 20:13 Суспільство
Місто хоче взяти на баланс гуртожитки ХЕМЗ Місто хоче прийняти в комунальну власність кілька гуртожитків Харківського електромеханічного заводу, які підприємство вже багато років не передає на баланс міста.

Про це сьогодні, 1 березня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов на зустрічі з керівництвом заводу і мешканцями його гуртожитків.

Йдеться про житлові будівлі на вул. Маршала Батицького, 22, 24, 35, вул. Академіків Ахієзерів, 28, 38, 34, 44, пров. Рубіжанському, 12. Загалом там проживає близько 2 тис. осіб. Ініціативна група порушувала питання про передачу будівель на баланс міста ще в 2015 році, але за цей час так нічого і не змінилося.

За словами першого заступника - в. о. директора ХЕМЗ Андрія Рубанця, передача гуртожитків ускладнюється деякими майновими і юридичними колізіями між Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Фондом державного майна України. Мешканці гуртожитків при цьому звинуватили керівництво ХЕМЗ в небажанні передавати житлові приміщення на баланс міста і повній байдужості до утримання житлового фонду.

Як повідомив Ігор Терехов, міська влада зробить все можливе, щоб ХЕМЗ нарешті передав гуртожитки до комунальної власності. Це питання найближчими днями обговорюватиметься з керівництвом Фонду державного майна.

«Потрібен дозвіл ФДМ або Мінекономіки, значить, будемо з ними працювати в цьому напрямку. Просто необхідно пройти цю рутинну процедуру і зробити це якомога швидше, адже гуртожитки потрібно відремонтувати до початку наступного опалювального сезону. А там багато роботи - покрівлі, під'їзди, ліфти, місця загального користування, прибудинкова територія. Усім цим потрібно займатися», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини