У місті з'являться туристичні маршрути «Польський Харків»
01 березня 2021 14:12 Міжнародне співробітництво
У місті з'являться туристичні маршрути «Польський Харків» Апробація туристичного маршруту в рамках проєкту «Польський Харків» відбулася сьогодні, 1 березня, за участю Генерального консула Республіки Польща в Харкові Пьотра Стаханчика.

Учасники екскурсії побували в місцях, так чи інакше пов'язаних із життям та діяльністю поляків, які брали активну участь у розвитку міста Харкова у XIX-XX століттях. Зокрема, вони відвідали римо-католицький костел на вулиці Гоголя - Собор Успіння Пресвятої Діви Марії.

Як повідомила заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, всього в рамках проєкту розробляються три маршрути: один - пішохідний і два - пішохідно-автобусні. До маршрутів внесено більше десятка об'єктів, тривалість екскурсії - близько трьох годин.

«Ми включаємо туди об'єкти, пов'язані з поляками, які зробили архітектурний внесок у розвиток міста. У маршрути ввійдуть дипломатичні будівлі, а також інші локації, такі як, наприклад, Меморіал жертвам тоталітаризму в П'ятихатках. Нам здається, що ці екскурсії будуть цікаві не тільки гостям міста, а й харків'янам. Будемо залучати гідів і популяризувати ці маршрути через наш Міський туристично-інформаційний центр. Презентація всіх трьох маршрутів відбудеться вже невдовзі на засіданні Туристичної ради при міському голові», - зазначила Юлія Згурська.

Туристичні екскурсії «Польський Харків» розробляються в рамках проєкту «Харків дипломатичний» спільно з Генеральним консульством Республіки Польща в Харкові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини