Ігор Терехов: Медицина в Харкові повинна бути на високому рівні
24 лютого 2021 14:38 Медицина
Ігор Терехов: Медицина в Харкові повинна бути на високому рівні Міська влада приділяє максимальну увагу удосконаленню сфери охорони здоров'я в Харкові.

Про це сьогодні, 24 лютого, на сесії міської ради заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що за його дорученням представники профільних департаментів об'їхали всі лікарні та поліклінічні відділення міста, щоб зрозуміти, що і в яких медичних установах варто покращити.

«Ми хочемо, щоб медицина в місті була на високому рівні. Для цього потрібно все привести до ладу, зробити ремонти, оснастити лікарні та поліклініки необхідним обладнанням, підвищити кваліфікацію лікарів, тому що з'являються нові методики лікування», - сказав Ігор Терехов.

Також він нагадав, що місто зараз активно працює над створенням швидкої муніципальної допомоги.

«Швидка допомога в Харкові є обласним підприємством, і керують нею обласні органи влади. Всі знають, що викликати швидку допомогу зараз дуже важко. Тому ми і хочемо створити муніципальну швидку допомогу. Потрібні фінансові ресурси, машини, логістика, колл-центри і так далі. Ми розуміємо, що ми повинні це зробити. Працюємо над цим щодня і без піару», - сказав Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини